Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymanie sprawcy brutalnego zabójstwa

Data publikacji 16.05.2008

Około 30 ciosów nożem w głowę i klatkę piersiową było przyczyną śmierci 52-letniego mężczyzny. Policjanci z Sulechowa zatrzymali podejrzewanego o dokonanie tego zabójstwa 21-letniego Kamila S. Prawdopodobną przyczyną mordu były porachunki finansowe.

Dyżurny policji w Sulechowie otrzymał informację telefoniczną, że w piwnicy jednego z budynków znajdują się zwłoki 52-letniego mężczyzny. Informator podał także dane i rysopis prawdopodobnego sprawcy zabójstwa. Na wskazane miejsce natychmiast pojechał patrol. W pobliżu miejsca zdarzenia policjanci zauważyli biegnącego, młodego mężczyznę, który odpowiadał opisowi sprawcy. Mężczyzna po ok. kilometrowym pościgu został zatrzymany. Okazał się nim 21-letni Kamil S., wskazany przez zgłaszającego jako sprawca zabójstwa. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań w Zielonej Górze. Po przebadaniu na zawartość alkoholu  stwierdzono, że ma prawie 2 promile w organizmie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 52-latek dostał ok. 30 ciosów nożem w głowę i klatkę piersiową. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia były porachunki finansowe. Na miejscu zdarzenia zabezpieczono m.in. nóż. Sprawcy zostanie przedstawiony zarzut zabójstwa za co grozi mu kara od 8 lat do dożywotniego pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony