Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za zabójstwo

Data publikacji 16.05.2008

Policjanci z Sulechowa zatrzymali 21-letniego mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo 52-latka. Denat otrzymał około 30 ciosów nożem w głowę i klatkę piersiową. Kryminalni sprawdzają, jakie były motywy tego zabójstwa.

Wczoraj wieczorem do oficera dyżurnego w Sulechowie dotarła informacja telefoniczna, że w piwnicy jednego z budynków znaleziono zwłoki 52-letniego mężczyzny. Świadek podał także dane i rysopis prawdopodobnego sprawcy zabójstwa. Na miejsce natychmiast pojechał policyjny patrol. Kiedy mundurowi podjeżdżali pod wskazany adres, zauważyli biegnącego mężczyznę. Jego wygląd odpowiadał opisowi podanemu przez świadka. Mundurowi natychmiast ruszyli za nim. Mężczyzna po około kilometrowym pościgu został zatrzymany. Okazał się nim 21-letni Kamil S. Trafił do policyjnej izby zatrzymań w Zielonej Górze. Po sprawdzeniu jego stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna we krwi ma prawie 2 promile alkoholu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 52-latek otrzymał około 30 ciosów nożem w głowę i klatkę piersiową. Na miejscu zabójstwa zabezpieczono m.in. nóż. Policjanci sprawdzają, czy zatrzymany przez nich 21-latek ma zawiązek z tym zabójstwem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia były porachunki finansowe.

Powrót na górę strony