Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziel się życiem! Akcja biłgorajskich policjantów

Data publikacji 25.08.2021

Krew to najcenniejszy dar, jakim możemy podzielić się z innymi. W tych trudnych dla nas wszystkich czasach policjanci i pracownicy biłgorajskiej komendy oraz mieszkańcy powiatu nie zapominają o innych. Podczas wczorajszej zbiórki krwi zorganizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Biłgoraju krew oddało ponad 20 osób.

Krew to najcenniejszy dar, którego nie można niczym zastąpić. Doskonale wiedzą o tym policjanci i pracownicy biłgorajskiej komendy oraz mieszkańcy naszego powiatu. To osoby o ogromnym sercu, które nigdy nie zawodzą potrzebujących.

Wczoraj o godzinie 8:30 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju stanął mobilny punkt poboru krwi i rozpoczęła się zbiórka drogocennego płynu. Podczas akcji, która trwała 4 godziny krew oddało ponad 20 osób, które zdają sobie sprawę z tego, że ciężkie choroby, wypadki drogowe i zdarzenia, w wyniku których pilnie potrzebna jest krew niestety nie zniknęły. Pamiętajmy - nasza krew może uratować komuś zdrowie lub życie, a dobro zawsze powraca!

Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom. Dziękujemy również właścicielom baru znajdującego się w budynku komendy.

(KWP w Lublinie / kp)

  • mobilny punkt poboru krwi, w tle budynek Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju
  • policjant w trakcie oddawania krwi
  • policjant w trakcie oddawania krwi
  • policjant w trakcie oddawania krwi
  • policjant w trakcie oddawania krwi
  • pudełko z napisem łączy nas krew, która ratuje życie
Powrót na górę strony