Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odszedł na wieczną służbę

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi aspiranta Konrada Siciarza, policjanta Sztabu Policji KWP zs. w Radomiu. Miał 31 lat, od 11 służył w Policji. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, w imieniu kierownictwa polskiej Policji oraz policjantów i pracowników Policji, rodzinie i bliskim zmarłego składa najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia.

Nasz Kolega asp. Konrad Siciarz służył w Policji 11 lat. Od początku związany z pionem prewencji, głównie z Samodzielnym Pododdziałem Prewencji Policji w Radomiu. Od zeszłego roku służył w Sztabie Policji KWP zs. w Radomiu.

Asp. Konrad Siciarz łączył służbę w Policji z pasją do sportu. Przez wiele lat trenował zapasy. Był instruktorem taktyk i technik interwencji policyjnych oraz wyszkolenia strzeleckiego. Swoją bogatą wiedzą praktyczną oraz posiadanymi umiejętnościami chętnie dzielił się z innymi funkcjonariuszami. Zabiegał o podnoszenie sprawności fizycznej wśród policjantów.

Zawsze zaangażowany i oddany służbie. Koleżeński i uczynny, przy tym niezwykle skromny. Wielokrotnie promował zawód policjanta, m.in. prezentując swoje umiejętności społeczeństwu w trakcie pokazów z zakresu taktyk i technik interwencji.

Niespodziewane odejście naszego Kolegi to bolesna strata dla rodziny oraz środowiska policyjnego.

Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, w imieniu kierownictwa polskiej Policji oraz policjantów i pracowników Policji, rodzinie i bliskim zmarłego składa najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia.

(KWP zs. w Radomiu / kp)

Powrót na górę strony