Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani napastnicy

Data publikacji 16.05.2008

Policjanci poszukują sprawców, którzy w nocy 11 maja br. zaatakowali grupę młodych ludzi wracających z koncertu na Felinie. Na podstawie zeznań świadków powstał portret pamięciowy kobiety, która była razem ze sprawcami. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców napadu proszone są o kontakt z sekcją dochodzeniowo-śledczą KMP w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w nocy 11 maja po imprezie zorganizowanej na Felinie. Wracający z imprezy, na ścieżce łączącej ul. Dobrzańskiego z ul. Doświadczalną, zostali zaatakowani przez 5-6 młodych mężczyzn i kobietę. W wyniku zdarzenia jeden z młodych ludzi został ugodzony nożem w szyję jednego, jego czterej koledzy zostali pobici.

Wśród napastników był mężczyzna w wieku ok. 20 lat. Ma on około 190 cm wzrostu, zbudowaną sylwetkę, twarz pociągłą bez zarostu, oczy jasne i ciemne brwi oraz ciemne krótkie włosy. Mężczyzna ubrany był w sportową bluzę czarno-białą i ciemne dżinsy.

Policjanci sporządzili również portret pamięciowy kobiety, która była razem ze sprawcami. Z wyglądu ma ona około 18-20 lat, jest szczupłej budowy ciała i około 164 cm wzrostu. Ma owalną twarz, czarne włosy rozpuszczone do ramion, czarne brwi, wąskie usta. Ubrana była w jasną kurtkę do pasa i jasne spodnie.

Osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają informacje o sprawcach, proszone są o kontakt z policjantami sekcji dochodzeniowo-śledczej KMP w Lublinie ul. Północna 3 pod nr tel. 081-535-44-07 lub 997.
Powrót na górę strony