Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów za odnalezienie schorowanego mężczyzny

Data publikacji 03.09.2021

Dla policjantów najlepszą nagrodą za wykonaną pracę jest radość osób, którym pomogli. Słowa uznania z ust tych, którym mundurowi przyszli na ratunek, są niesamowitą motywacją do dalszej wytężonej pracy. W minioną niedzielę ostrołęccy dzielnicowi odnaleźli mężczyznę, który się zgubił i potrzebował pilnej pomocy.

Z informacji, które otrzymali policjanci od rodziny zaginionego wynikało, że mężczyzna choruje na ciężką chorobę i cierpi na utratę pamięci. Dzięki szybkiemu i profesjonalnemu działaniu mundurowych, mężczyzna wrócił do bliskich, za co Ci przekazali na ręce Komendanta Miejskiego Policji mł. insp. Mirosława Olszewskiego pisemne  podziękowania za okazaną szybką pomoc.

Dla policjantów poszukiwania osoby zaginionej to wyjątkowe trudne zadanie, które zawsze wykonują skrupulatnie i z pełnym poświęceniem. Często w takich sytuacjach decydującą rolę odgrywa czas i jak najszybsze zebranie informacji o ostatnich momentach, w których osoba zaginiona miała kontakt z rodziną lub była widziana przez mieszkańców. Po szczęśliwie zakończonych poszukiwaniach satysfakcja policjantów jest ogromna, a radość jest jeszcze większa, gdy praca mundurowych zostaje zauważona i doceniona.

Skan listu z podziękowaniami dla policjantów. Treść listu w wersji dostępnej cyfrowo w załączniku pod artykułem.

(KWP Radom / mag)

Powrót na górę strony