Wrocław: Policjanci zabezpieczyli 5 tys działek marihuany - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wrocław: Policjanci zabezpieczyli 5 tys działek marihuany

24 listopada 2005 roku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu został powiadomiony o kradzieży komputera z oddziału położniczego Szpitala Powiatowego w Zgorzelcu

.Policjanci wytypowali potencjalnego sprawcę, który został zatrzymany przez policjantówjuż w 2 godziny po zgłoszeniu zdarzenia. Z uwagi na zebrany materiał dowodowy zaistniała konieczność przeszukania mieszkania zatrzymanego. W wyniku tej czynności funkcjonariusze ujawnili ponad 5000 działek marihuany oraz prawo jazdy na nazwisko osoby trzeciej. Prócz tego w mieszkaniu zabezpieczono wagę szalkową z odważnikami i woreczek z ziarnami nasion.

Zatrzymanemu przedstawiono zarzuty kradzieży komputera, posiadania narkotyków znacznej ilości oraz ukrywania prawa jazdy, którym nie miał prawa rozporządzać. Mężczyźnie, którym okazał się być 28-letni mieszkaniec Zgorzelca, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Na podstawie zebranego przez policję materiału dowodowego Prokurator Rejonowy w Zgorzelcu zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Bliższych informacji w sprawie udziela oficer prasowy KPP w Zgorzelcu.

Powrót na górę strony
Polska Policja