Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali 22-latka, poszukiwanego europejskim nakazem aresztowania

Data publikacji 13.09.2021

Tarnobrzescy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 22-latka. Niemiecki wymiar sprawiedliwości wydał za mężczyzną europejski nakaz aresztowania za ciężkie uszkodzenie ciała, pobicie oraz znieważenie i naruszenie nietykalności niemieckich policjantów. Wpadł w ręce funkcjonariuszy, na jednej z tarnobrzeskich ulic.

Policjanci z Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu poszukiwali 22-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Niemiecki wymiar sprawiedliwości wystawił za mężczyzną europejski nakaz aresztowania, w związku z naruszeniem prawa, którego dopuścił się na terenie tego kraju, w 2019 roku. Mieszkaniec Tarnobrzega popełnił szereg przestępstw, podejrzany jest m.in. o ciężkie uszkodzenie ciała, pobicie oraz znieważenie i naruszenie nietykalności niemieckich policjantów.

Z informacji, jakie posiadali tarnobrzescy policjanci, wynikało, że 22-latek przebywał poza granicami naszego kraju. W związku z tym funkcjonariusze szczegółowo sprawdzali wszystkie sygnały, które mogły przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego i jego zatrzymania.

W minioną sobotę (11.09.2021) przed godz. godziną 16.00, kryminalni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, kiedy szedł chodnikiem, na jednym z tarnobrzeskich osiedli. Był bardzo zaskoczony widokiem policjantów. Mężczyzna trafił do aresztu.

Teraz sąd podejmie decyzję co do dalszego losu 22-latka.

(KWP w Rzeszowie / kp)

Powrót na górę strony