Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na wieczną służbę odszedł mł. asp. Paweł Pacocha

Data publikacji 14.09.2021

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci 38-letniego mł. asp. Pawła Pacochy, policjanta Zarządu w Krakowie CBŚP. Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, w imieniu kierownictwa Centralnego Biura Śledczego Policji, kierownictwa polskiej Policji oraz policjantów i pracowników Policji, rodzinie i bliskim zmarłego składa najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia.

Mł. asp. Paweł Pacocha miał 38 lat, Polsce służył od 2011 roku. Od początku związany był z małopolską Policją, najpierw pracował w Komendzie Miejskiej Policji w Krakowie, a ostatnio w Wydziale do zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej Zarządu w Krakowie Centralnego Biura Śledczego Policji.  

Służbę pełnił z ogromną pasją. W pracy dał się poznać jako świetny fachowiec, zaangażowany i oddany służbie, ale też chętny do pomocy kolega i dobry przyjaciel.

Niespodziewane odejście naszego Kolegi to bolesna strata nie tylko dla Rodziny, ale także całego środowiska policyjnego.

W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z najbliższymi zmarłego Pawła.

Cześć Jego pamięci!

Powrót na górę strony