Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Funkcjonariusze z Kątów Wrocławskich poszukują zaginionego nastolatka

Data publikacji 15.09.2021

Mundurowi z Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich prowadzą czynności w związku poszukiwaniami opiekuńczymi za nieletnim Kacprem Pikuła. Młody mężczyzna widziany był ostatni raz 13 września br. w rejonie ul. 1. Maja w Kątach Wrocławskich. Osoby posiadające wiedzę na temat możliwego miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Katach Wrocławskich pod numerem telefonu 47 871 67 20.

Policjanci informują, że 13 września br. z rejonu ulicy 1. Maja w Kątach Wrocławskich oddalił się nieletni Kacper Pikuła. 17-letni mężczyzna do dziś nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie skontaktował się z najbliższymi. Dlatego też po wpłynięciu informacji o tym zdarzeniu policjanci rozpoczęli czynności pod kątem prowadzenia poszukiwań opiekuńczych.

Rysopis: wzrost około 180 cm, krępej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, lekki zarost – broda, oczy koloru niebieskiego. Nastolatek ubrany w szarą bluzę z napisem NEW BALANCE, szare krótkie spodenki, czarne buty sportowe z białymi paskami. Chłopak może przebywać we Wrocławiu lub w rejonie Świdnicy.

Osoby posiadające wiedzę na temat możliwego miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich pod numerem telefonu 47 871 67 20 lun numerem alarmowym 112.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony