Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki nie trafią na rynek

Data publikacji 18.05.2008

Kryminalni z Białołęki w jednym z mieszkań na Pradze Północ zabezpieczyli niemal 1000 porcji marihuany, dwie wagi elektroniczne i woreczki do pakowania narkotyków. 28–letni Piotr D. w wynajętym przez siebie mieszkaniu sprzedawał narkotyki. Usłyszał on zarzut handlu i posiadania narkotyków. Zastosowano wobec niego policyjny dozór.

Wszystko zaczęło się od informacji, jaką otrzymali kryminalni z komisariatu na Białołęce o mężczyźnie, który zajmuje się handlem narkotykami. Funkcjonariusze po uzyskaniu pełnej wiedzy temat dilera, postanowili go zatrzymać w jednej z prywatnych firm na Białołęce, gdzie był zatrudniony. Jadąc pod wskazany adres, zatrzymali kompletnie zaskoczonego 28 – letniego Piotra D. Po wejściu do wynajmowanego przez niego mieszkania przy ulicy Wyspowej odkryli dużą ilość marihuany.

Policjanci zabezpieczyli niemal 1 000 porcji marihuany, dwie wagi elektroniczne i woreczki do pakowania narkotyków. 28 – letni Piotr D. usłyszał od białołęckich śledczych zarzut handlu i posiadania narkotyków. Zastosowano wobec niego dozór policyjny. Prowadzący postępowanie ustalą teraz, jak długo trwał nielegalny proceder, skąd mężczyzna miał narkotyki i kim byli jego klienci.
Powrót na górę strony