Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Alkoholowy wieczór zakończony w areszcie

Data publikacji 18.05.2008

Do policyjnego aresztu trafili czterej młodzi mieszkańcy Węgorzewa. Pijani chuligani pobili dwóch mężczyzn, wybili szyby w mieszkaniu i znieważyli funkcjonariuszy. Jak wytrzeźwieją, usłyszą zarzuty. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dwaj bracia i ich dwóch kolegów wczoraj urządzili sobie alkoholowy wieczór. Około godziny 22:00 już pijani wybrali się na spacer. Zapukali w okno mieszkania przy ul. Szpitalnej. Chcieli wódki. Kiedy zostali przegonieni, chwycili cegłę i wybili nią szyby w oknie. Wszystko usłyszał konkubent właścicielki mieszkania. Zareagował i został pobity. O wszystkim natychmiast powiadomił policjantów.

Na ul. Zamkowej patrole przeszukujące okolicę zauważyły podejrzanych. Do policyjnej celi trafił 23-letni Tomasz G., jego o dwa lata młodszy brat Kamil, 26-letni Łukasz G. i 26-letni Rafał R. Wszyscy byli kompletnie pijani. Mieli około 2 promili alkoholu w organizmie.

Zatrzymani mężczyźni zachowywali się agresywnie i wulgarnie. Oprócz zarzutów znieważenia funkcjonariusza, pobicia i zniszczenia okien, usłyszą również zarzut pobicia drugiego mężczyzny. Do zdarzenia miało dojść około godziny 21:00. Sprawcy mieli zaatakować nietrzeźwego mężczyznę.

Okoliczności wszystkich przestępstw, których mieli dopuścić się mieszkańcy Węgorzewa wyjaśniają policjanci. Zarzuty, które usłyszą młodzi mężczyźni mogą skutkować karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony