Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miłość jest ślepa

Data publikacji 18.05.2008

Beata P. jechała autem ze swoim pijanym konkubentem. Kiedy zobaczyli policjantów, 34-latka chcąc ratować przed karą swojego ukochanego, przesiadła się na fotel kierowcy. Najwyraźniej zapomniała, że sama też piła alkohol. Teraz ona i on staną przed sądem.

Sytuacja rozegrała się przed północą w Miłakowie. Policjanci chcieli skontrolować mężczyznę siedzącego za kierownicą vw passata. Jednak samochód nie zatrzymał się. Patrol cały czas jechał za autem. I okazało się, że za kierownicą zaszła zmiana. Po chwili siedziała za nią kobieta. I to ona zatrzymała się do kontroli.

Policjanci przebadali Beatę P. i Roberta M. alkometm. Okazało się, że 36-letni mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Zarówno fakt, że pił alkohol, jak i strach przed odpowiedzialnością spowodowały, że mężczyzna z fotela kierowcy przesiadł się na tylną kanapę auta. Za kierownicą auta zastąpiła go jego konkubina. 34-latka najwyraźniej nie pamiętała, że sama także piła alkohol. Miała ponad promil alkoholu w organizmie. I tak chcąc uratować swojego ukochanego, kobieta także naraziła się na zarzuty.
Powrót na górę strony