Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzięki sprawnej akcji poszukiwawczej odnaleziono zaginioną kobietę

Data publikacji 16.09.2021

Szczęśliwie zakończyła się akcja poszukiwawcza realizowana przez policjantów z Kłodzka. Ze zgłoszenia wynikało, że jedna z mieszkanek miasta wyszła z domu nie informując rodziny, gdzie ma się udać. Bliscy nie mieli z nią kontaktu, dlatego zaniepokojony o jej życie brat poprosił funkcjonariuszy o pomoc. Dzięki intensywnym działaniom policjantów, działania poszukiwawcze zostały zakończone sukcesem, a kobieta trafiła pod opiekę rodziny.

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 31-letniej mieszkanki Kłodzka, która w godzinach popołudniowych wyszła z domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Pozostawiła dwoje dzieci pod opieką swojej matki. O godz. 23.15 o zaginięciu powiadomił zaniepokojony o jej życie brat. Poinformował, że martwi się o siostrę, która może zrobić sobie krzywdę. Natychmiast policjanci powiatu kłodzkiego rozpoczęli intensywne działania poszukiwawcze. Pomimo nocnych godzin w akcji uczestniczyli policjanci niemal wszystkich wydziałów. Działania prowadzono nie tylko na terenie Kłodzka, ale całego powiatu.

Zakrojone na szeroką skalę intensywne działania policjantów przyniosły pozytywny efekt. Po kilku godzinach zaginiona została odnaleziona przez funkcjonariuszy Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego kłodzkiej komendy, którzy przeczesywali trawiaste tereny również w okolicach rzeki, a także tereny mało uczęszczane. Sprawdzali miejsca na terenie powiatu, gdzie mogła przebywać kobieta. W całej akcji wzięło udział kilkudziesięciu policjantów.

Odnalezioną na terenie Kłodzka 31-latkę odwieziono na konsultację lekarską, po której okazało się, że kobieta nie wymagała pomocy medycznej, dlatego też policjanci przetransportowali ją do miejsca zamieszkania i oddali pod opiekę bliskich.

(KWP we Wrocławiu / az)

Powrót na górę strony