Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Alkohol przyczyną ugodzenia nożem i wypadku

Data publikacji 18.05.2008

Spożywanie alkoholu może być przyczyną wielu różnych tragedii. Tak prawdopodobnie byłoby i w tych przypadkach. Podczas alkoholowej imprezy jeden z mężczyzn pchnął nożem drugiego w klatkę piersiową. Natomiast w drugim przypadku mogło zginąć dwoje dorosłych i niemowlę, ponieważ auto prowadziła pijany kierowca.

Dyżurny komisariatu Bydgoszcz-Wyżyny został poinformowany przez dyspozytora pogotowia, że do szpitala trafił 52-letni mężczyzna, który wcześniej został ugodzony nożem w klatkę piersiową. Do przestępstwa doszło przed godziną 14:00 w jednym z mieszkań przy ul. Mokrej. Tam, podczas spotkania suto zakrapianego alkoholem mężczyzna został zaatakowany nożem. Policjanci, którzy natychmiast pojechali na miejsce, zastali pijanego 52-letniego właściciela mieszkania. Badanie alkotestem wykazało w jego organizmie 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w celu złożenia wyjaśnień w tej sprawie.

Do drugiego zdarzenia doszło wieczorem w miejscowości Papowo Toruńskie, tam 30-letni kierujący fiatem 126p nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym prawidłowo volkswagenem jetta. Na szczęście nic się nikomu nie stało. Można by powiedzieć, że to nic takiego tylko kolizja, gdyby nie fakt, że kierowca był pijany (miał 1,74 promila w organizmie), a w "maluchu" podróżowały z nim jego żona z miesięcznym maleństwem. Nieodpowiedzialny mąż i ojciec został zatrzymany w areszcie.
Powrót na górę strony