Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wszedł do domu bez zaproszenia

Data publikacji 18.05.2008

Najpierw byli wspólnie na dyskotece. Później doszło do kłótni między 30-letnim mężczyzną i jego znajomą. W efekcie dziewczyna uciekła do domu. Niestety jej kolega nie mógł pogodzić się z jej odejściem i po wybiciu szyby w oknie, wtargnął do jej mieszkania. Musieli interweniować policjanci.

30-letni Piotr M. i jego znajoma wybrali się w sobotni wieczór do jednej z warszawskich dyskotek. W trakcie zabawy między parą doszło do sprzeczki. Gdy znajomy uderzył ją w twarz, dziewczyna wyszła z dyskoteki i wróciła do swojego mieszkania. Niestety mężczyzna nie mógł pogodzić się z tym, że dziewczyna go opuściła i ruszył za nią. Próbował za wszelką cenę wejść do jej domu. Gdy nie został wpuszczony, wybił szybę w oknie i wtargnął do środka.

Kobieta natychmiast wezwała na pomoc Policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze bardzo szybko poradzili sobie z napastnikiem. W związku z tym, że mężczyzna podczas wybicia szyby skaleczył sobie dłonie, wezwano też pomoc medyczną. Piotr M. został przewieziony do szpitala. Po opatrzeniu, zostanie przesłuchany. Niewykluczone, że śledczy postawią mu zarzut naruszenia miru domowego, za co grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.
Powrót na górę strony