Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o przestępstwa narkotykowe

Data publikacji 20.09.2021

Wszystko zaczęło się od pracy kryminalnych, którzy podejrzewali 64-latka o posiadanie narkotyków. Po przeszukaniu posesji okazało się, że było tam blisko 4 kilogramy suszu oraz ponad 20 krzewów konopi indyjskich. Mężczyzna został już zatrzymany i grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego głubczyckiej komendy od kilku tygodni pracowali nad sprawą, w której podejrzewali 64-letniego mieszkańca gminy Baborów o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze w toku sprawdzeń ustalili, gdzie zamieszkuje podejrzany i zaplanowali akcję.

Po wejściu policjantów na teren posesji zastali kompletnie zaskoczonego mężczyznę. Nie spodziewał się, że funkcjonariuszom uda się ujawnić jego narkotykową kryjówkę. W działaniach brały udział wzmożone siły Policji. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 64-latka, policjanci znaleźli tam blisko 4 kilogramy suszu marihuany oraz ponad 20 roślin konopi indyjskich.

64-latek został zatrzymany. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły przedstawić podejrzanemu zarzuty, za które grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany został tymczasowo aresztowany.

(KWP w Opolu / mw)

  • zabezpieczony susz roślinny
  • ścięte krzaki konopi
  • krzaki konopi

Film 207-101766.mp4

Pobierz plik 207-101766.mp4 (format mp4 - rozmiar 4.34 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony