Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odnaleziona poszukiwana matka z dzieckiem

Data publikacji 18.05.2008

Dzisiaj popołudniu do pogotowia opiekuńczego w Szczecinie zgłosiła się poszukiwana matka ze swoją córką. Według pierwszych ustaleń wynika, że dziewczynka czuje się dobrze i jest tylko lekko przeziębiona. Od czwartku szczecińska policja poszukiwała 22-letniej kobiety i jej 3-letniej córki.

Kobieta w godzinach przedpołudniowych wyszła z dziewczynką z ośrodka adaptacyjno-opiekuńczego. Trzyletnia dziewczynka decyzją sądu rodzinnego została w nim umieszczona, a matka miała ograniczone prawa rodzicielskie.

W czwartek pracownicy ośrodka poinformowali policję, że około godziny 10 rano do ich budynku przyszła w odwiedziny matka 3-letniej dziewczynki. W pewnym momencie zauważyli, że w pokoju gdzie była wizyta nie ma nikogo. Okazało się, że kobieta wyszła z dzieckiem poza budynek. Policjanci po przybyciu na miejsce od razu rozpoczęli poszukiwania.

Za zgodą prokuratury opublikowano zdjęcia zarówno matki jak i dziecka. Między innymi dzięki opublikowaniu wizerunku matka prawdopodobnie sama zdecydowała się zgłosić do ośrodka.
Powrót na górę strony