Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów z Oliwy

Data publikacji 24.09.2021

Do Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku wpłynęło podziękowanie dla policjantów ogniwa patrolowego z komisariatu w Oliwie. Mieszkaniec Gdańska podkreśla i zauważa profesjonalizm, jakim wykazali się funkcjonariusze podczas interwencji, którą wykonywali dwa dni temu. Podziękowania od osób, którym się pomogło, są dla policjantów najwyższym wyrazem uznania za codzienną służbę.

Każdego dnia policjanci dbają o bezpieczeństwo mieszkańców Gdańska, wykonują czynności związane ze sprawami zgłaszanymi przez gdańszczan i podejmują szereg interwencji. Cieszy nas, gdy codzienna praca funkcjonariuszy jest doceniana. Zdarza się, że osoba, wobec której policjanci wykonywali czynności, wyrazi swoją wdzięczność. Tak też było tym razem, gdy Pan Mikołaj napisał:

"….panowie z patrolu policyjnego zachowali się w 100 % profesjonalnie… Bardzo bym prosił o podziękowanie panom oraz uściśnięcie dłoni. ..zrobili profesjonalnie swoją pracę…”. Takie słowa znalazły się w podziękowaniu, które wpłynęło na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku od mieszkańca Gdańska. Zostały one skierowane do policjantów ogniwa patrolowo- interwencyjnego z Komisariatu Policji IV w Gdańsku – sierż. szt. Jacka Stępniaka oraz sierż. szt. Tomasza Skierskiego, którzy wykazali się profesjonalizmem, podczas interwencji, którą wykonywali dwa dni temu. List od Pana Mikołaja potwierdził zaangażowanie policjantów w codzienną służbę oraz w sprawy obywateli, a zarazem skuteczność ich działań.

Cieszymy się, gdy praca policjantów spotka się z uznaniem osób, wobec których wykonujemy swoje codzienne czynności. Takie miłe słowa, to wspaniała nagroda za zaangażowanie policjantów w zadania, które na co dzień wykonują.

(KWP w Gdańsku / mw)

Powrót na górę strony