Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczecińscy policjanci po służbie zatrzymali kierującego pod wpływem narkotyków

Data publikacji 30.09.2021

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie wracając po służbie do domu, zatrzymali 29-letniego kierowcę Opla, który prowadził samochód, będąc pod wpływem środków odurzających. Podczas interwencji okazało się, że nie posiada on uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych, a samochód nie miał aktualnych badań technicznych.

Na jednej z ulic Szczecina, policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej, wracając po służbie do domu, ujęli kierowcę Opla, którego sposób kierowania samochodem wzbudził podejrzenie funkcjonariuszy. Mundurowi poinformowali kolegów będących w służbie o zdarzeniu.

Na miejsce przybyli dzielnicowi z Komisariatu Policji Szczecin – Nad Odrą i podjęli dalsze czynności. Okazało się, że 29-latek jest trzeźwy, natomiast badania wykazały obecność środków odurzających w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a samochód, którym się poruszał, nie posiadał aktualnych badań technicznych. Teraz zatrzymany odpowie przed sądem za popełnione czyny.

(KWP w Szczecinie / kp)

Powrót na górę strony