Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W wypadku zginął policjant jadący na służbę. Cześć Jego pamięci!

Data publikacji 01.10.2021

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi – mł. asp. Bogusza Karabana z Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim. Policjant zginął tragicznie w wypadku drogowym, gdy jechał na służbę. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Wczoraj, 30 września br., tuż przed 14.00 pomiędzy miejscowościami Pokój - Jagienna, na terenie powiatu namysłowskiego, jadąc na służbę w wypadku drogowym zginął nasz Kolega – mł. asp. Bogusz Karaban.

Miał 39 lat. Od 12 lat służył w Policji, pozostawił żonę i dwoje dzieci. Bogusz dał się poznać jako zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy też nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny Kolega.

Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk w imieniu własnym, kierownictwa oraz wszystkich pracowników i policjantów składa rodzinie, oraz bliskim wyrazy głębokiego współczucia.

Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!

Spoczywaj w pokoju!

Powrót na górę strony