Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Metalowe serce pełne dobra - policjanci i mieszkańcy z pomocą potrzebującym

Data publikacji 04.10.2021

Międzyrzeccy stróże prawa wspólnie z mieszkańcami napełnili kolejne charytatywne serce plastikowymi nakrętkami – dzięki nim zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany najbardziej potrzebującym. Nakrętki zbierane są do specjalnie przygotowanego pojemnika w kształcie serca, który symbolizuje chęć niesienia pomocy innym. To już kolejne pełne serce pod siedzibą międzyrzeckich policjantów.

Policjanci wraz z lokalną społecznością Międzyrzecza od dłuższego czasu pomagają zbierając plastikowe nakrętki i przekazując je na cele charytatywne. To już kolejne pełne nakrętek serce, które niesie pomoc i nadzieję na lepsze jutro. Wspólne działania przyczyniły się do błyskawicznego napełnienia pojemnika ,które z dnia na dzień rosło w oczach. Charytatywna idea to wspaniała i darmowa możliwość, z której każdy może skorzystać. Wystarczy jedynie segregować nakrętki z opakowań, by następnie przekazać je do specjalnie przygotowanych pojemników na plastikowe nakrętki. Dzięki takiej postawie nie tylko pomagamy ale i dbamy o środowisko albowiem nakrętki zostaną poddane procesowi recyklingu.

Charytatywna akcja trwa. Policjanci, pracownicy cywilni i lokalna społeczność nie zwalniają tempa. Chęć niesienia pomocy płynie bowiem we krwi każdego funkcjonariusza, a treść przekazu: „Pomagamy i chronimy”  udowadniamy nie tylko w codziennej służbie, ale i poza nią.

(KWP w Gorzowie / mw)

  • Czerwony, metalowy pojemnik w kształcie serca, a w nim plastikowe nakrętki - w tle budynek komendy Policji
  • "Plastikowe nakrętki na dłoni policjanta - w tle metalowy, czerwony pojemnik
  • Policjantka wrzuca plastikowe nakrętki do metalowego pojemnika
Powrót na górę strony