Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zaginionego tomaszowianina

Data publikacji 04.10.2021

Policjanci z koluszkowskiej komendy w ciągu niespełna 2 godzin odnaleźli zaginionego 27-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego. Nietrzeźwy 27-latek został znaleziony w okolicy dworca kolejowego w Koluszkach i przekazany pod opiekę lekarzy.

2 października 2021 roku patrol z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach pełnił służbę na terenie gminy Koluszki. Tuż przed 17.00 policjanci otrzymali informację, że pociągiem relacji Tomaszów Mazowiecki - Koluszki może podróżować zaginiony mężczyzna. Zaginięcie 27-latka zgłoszono około 2 godzin wcześniej na terenie powiatu tomaszowskiego. Mundurowi znali jedynie rysopis 27-letniego mężczyzny.

Policjanci skontrolowali wskazany pociąg stojący na stacji PKP w Koluszkach, jednak takiego mężczyzny w nim nie było. Nie poprzestali jednak na tym i sprawdzili jeszcze teren dworca kolejowego oraz jego okolicę. W pewnym momencie na jednej z ulic w Koluszkach zauważyli młodego mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi zaginionego 27-latka. Koluszkowscy policjanci wylegitymowali go i potwierdzili, że był to zaginiony mieszkaniec powiatu tomaszowskiego. Badanie trzeźwości mężczyzny wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Przyznał, że opuścił swoje miejsce zamieszkania, ponieważ boryka się z problemami osobistymi. W tej sytuacji mężczyznę przekazano pod opiekę lekarzy.

(KWP w Łodzi / mw)

Powrót na górę strony