Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prawie 2 kg marihuany zabezpieczyli brodniccy policjanci

Data publikacji 06.10.2021

Brodnicki dzielnicowy ustalił, że w lesie na terenie powiatu brodnickiego mogą być zakopane narkotyki. Funkcjonariusz odnalazł miejsce zakopania plastikowej beczki wypełnionej po brzeg środkami odurzającymi. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie prawie 2 kilogramy marihuany. Do sprawy kryminalni zatrzymali 31-letniego brodniczanina, który już usłyszał zarzuty.

Dzielnicowy z Brodnicy ustalił, że w lesie na terenie powiatu mogą być ukryte narkotyki. W minioną niedzielę, 03.10.2021 r., funkcjonariusz wraz z kolegą z patrolu odnalazł miejsce zakopania beczki wypełnionej po brzeg narkotykami. Kryminalni, którzy dołączyli do dzielnicowych, zabezpieczyli susz roślinny poporcjowany i spakowany w woreczki strunowe. Okazało się, że jest to marihuana o łącznej wadze prawie 2 kilogramów. W wyniku podjętych czynności, kryminalni ustalili właściciela zakopanej beczki i jej zawartości.

Następnego dnia, 04.10.2021 r., weszli do jednego z mieszkań na terenie Brodnicy, w którym zatrzymali 31-letniego brodniczanina. Mężczyzna został przetransportowany do brodnickiej komendy, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

  • Umundurowany policjant stoi przy stole, na którym leżą narkotyki spakowane w worki
  • Woreczki strunowe z marihuaną rozłożone w siedmiu rzędach leżą na stole
Powrót na górę strony