Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wyrzuciła psa przez okno

Data publikacji 19.05.2008

Policjanci z Polic zatrzymali 25-letnią Annę Cz., która po kłótni z sąsiadką wyrzuciła z trzeciego piętra jej psa. Kobieta w chwili zatrzymania miała 3 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie opiekowała się 2-letnią córką i 5-letnim synem.

Dyżurny komendy powiatowej w Policach został powiadomiony o tym, że z okna mieszkania na trzecim piętrze został wyrzucony pies. Natychmiast pod wskazany adres skierowano patrol. Na miejscu policjanci ustalili, że 25-letnia Anna Cz. wyrzuciła przez okno psa sąsiadki, z którą się pokłóciła. Kobieta była nietrzeźwa. Miała 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto była w widocznej ciąży. W mieszkaniu przebywały również jej dzieci w wieku 2 i 5 lat. Małoletni zostali przewiezieni karetką do szczecińskiego pogotowia opiekuńczego.

Kobietę w 2006 r. pozbawiono prawa do sprawowania opieki nad dziećmi z powodu nadużywania przez nią alkoholu. Po kilku miesiącach odzyskała dzieci. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich. Za uśmiercenie zwierzęcia grozi jej kara do roku pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony