Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci "odkorkowali" miasto i dołożyli swoją cegiełkę dla Julii

Data publikacji 11.10.2021

Łomżyńscy policjanci odpowiedzieli na apel o pomoc dla zmagającej się z chorobą dziewczynki. W niespełna tydzień udało się zebrać kilkanaście kilogramów nakrętek. W piątek plastikowe korki trafiły do punktu skupu, a pieniądze z ich sprzedaży zasilą konto fundacji wspierającej leczenie Julki. Każdy z Nas może pomóc!

Apel rodziców chorej Julii trafił do wielu serc. Dziewczynka ma 16 miesięcy i przyszła na świat z wrodzoną wadą rozwojową przegród serca. Jej szansą na życie jest kosztowna operacja w USA. Łomżyńscy funkcjonariusze i pracownicy policji nie pozostali obojętni i ruszyli z pomocą. Zaangażowali swoich bliskich i znajomych. Dzięki tej spontanicznej akcji udało się zebrać kilkanaście kilogramów nakrętek. Zebrane do tej pory plastikowe korki, w piątek trafiły już do punktu skupu. Funkcjonariusze nie powiedzieli jednak ostatniego słowa i zbierają nadal. Przyłączyć się do akcji zbierania może każdy.

Pamiętajmy, że w takich sytuacjach liczy się każda pomoc. Jeśli chcesz pomóc, Julii wejdź w podany link, który przekieruję Cię na stronę Fundacji Siepomaga.

(KWP w Białymstoku / kp)

  • Policjanci schodzą po schodach z workami pełnymi korków
  • Policjant wkłada worki z korkami do samochodu
  • Policjantka i osoba w cywilnym ubraniu wkładają worki i torby z korkami do samochodu
  • Policjantka schodzi ze schodów. Trzyma czarny worek w rękach
  • Policjanci schodzą ze schodów. Mają w rękach worki z nakrętkami
  • Policjantka układa worki z nakrętkami w samochodzie
Powrót na górę strony