Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów z tomaszowskiej drogówki

Data publikacji 12.10.2021

„…Dziękuję Panom za okazane serce, a Panu Komendantowi gratuluję takich ludzkich i wrażliwych policjantów…” to słowa podziękowań, jakie wystosowała w mailu mieszkanka powiatu tomaszowskiego. Kobieta po wyjściu ze szpitala po operacji nogi miała problem w dostaniu się do swojego domu. Z pomocą przyszli jej mundurowi, którzy ostrożnie na rękach wnieśli kobietę na górę.

Przed kilkoma dniami do policjantów z tomaszowskiej drogówki pełniących służbę na terenie miasta podjechała kobieta z nietypową prośbą. Wytłumaczyła mundurowym, że właśnie jedzie ze szpitala, skąd odebrała kuzynkę po skomplikowanej operacji nogi i ma problem z tym, jak przetransportować ją do domu po schodach, żeby nie narazić jej chorej nogi na kolejny uraz.

Policjanci natychmiast skierowali się w kierunku domu kobiety, który znajdował się kilkadziesiąt metrów od nich i ostrożnie na rękach wnieśli kobietę na górę.

W dowód wdzięczności kobieta napisała do Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wiadomość mailową z podziękowaniami:  „…Dziękuję Panom za okazane serce, a Panu Komendantowi gratuluję takich ludzkich i wrażliwych policjantów…”

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony