Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XXV Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa

Data publikacji 13.10.2021

W Lublińcu odbył się jubileuszowy XXV Bieg o Nóż Komandosa im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego będący jednocześnie Mistrzostwami Polski Służb Mundurowych w Biegu Przełajowym.

W rywalizacji udział wzięła również liczna grupa funkcjonariuszy Policji, która zajęła w poszczególnych klasyfikacjach bardzo wysokie miejsca. Największy sukces odnotowała męska drużyna #POLICJA.PL w składzie: podinspektor Maciej Wojciechowski (Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie), starszy aspirant Jacek Michulec (Komenda Powiatowa Policji w Żywcu) i starszy sierżant Paweł Wylężek (Oddział Prewencji Policji w Katowicach), która wywalczyła II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Uczestnicy w pełnym umundurowaniu ćwiczebnym pokonywali niezwykle trudną technicznie dziesięciokilometrową trasę pod lublinieckiego Kokotka. Zawody ukończyło 346 funkcjonariuszy i żołnierzy oraz 39 przedstawicielek różnych służb mundurowych. Należy dodać, że policyjni biegacze zarówno w kategorii mężczyzn, jak i kobiet w ciągu ostatnich lat wielokrotnie zdobywali medale i tytuły mistrzowskie. Zwycięzców dekorował gen.dyw. dr inż. Sławomir Drumowicz — Dowódca Komponentu Wojsk Specjalnych.

Serdecznie gratulujemy naszym kolegom i życzmy kolejnych sukcesów.

 

Kierownik Reprezentacji Polskiej Policji w Lekkoatletyce

insp.Tomasz Kubicki

  • dwa medale
  • dwaj policjanci i żołnierz
  • najlepsi zawodnicy stoją na podium i obok niego - policjanci i żołnierze
  • dwaj policjanci i żołnierz z nagrodami
  • dwaj policjanci i dwaj żołnierze z nagrodami w rękach
  • dwaj policjanci i żołnierz prezentują nagrody w tle inni zawodnicy i drzewa
Powrót na górę strony