Aktualności

Wyprzedzanie na skrzyżowaniu w kamerze Speedu

Data publikacji 14.10.2021

Tym razem kierowca ciężarówki wpadł w „oko” kamery radiowozu policjantów ze Speedu. Na nagraniu widać jak wyprzedza on osobówkę lekceważąc przy tym skrzyżowanie dróg. Okazało się, że za kierownicą mana siedział 50-letni obywatel Białorusi, którego policjanci ukarali mandatem karnym.

Policjanci z podlaskiej grupy Speed codziennie patrolują niebezpieczne odcinki krajowych dróg i eliminują z nich kierowców, którzy stwarzają zagrożenie dla innych uczestników. I właśnie kamera ich nieoznakowanego radiowozu zarejestrowała niebezpieczny manewr kierowcy ciężarówki. Na nagraniu widać jak wyprzedza on samochód osobowy na skrzyżowaniu dróg lekceważąc przy tym znak ostrzegawczy. Do tego zdarzenia doszło na krajowej "ósemce" w rejonie miejscowości Dryga w gminie Suchowola. Okazało się, że za kierownicą mana siedział 50-letni obywatel Białorusi, którego policjanci ukarali mandatem karnym.

Każdy kierowca powinien pamiętać, że na drodze nie jest sam. Brawurową jazdą stwarza zagrożeni nie tylko dla siebie, ale i innych uczestników ruchu. Ponownie apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 22.09 MB)

Pliki do pobrania

  • 13.05 KB
    Deskrypcja tekstowa.
Powrót na górę strony