Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwi rodzice trojga dzieci

Data publikacji 20.05.2008

W policyjnym areszcie zostali zatrzymani pijani rodzice, którzy sprawowali opiekę nad trojgiem swoich dzieci. Policjantów zaalarmowała nauczycielka, którą zaniepokoiło to, że 7-letni Kamil od kilku dni nie był w szkole. Funkcjonariusze w mieszkaniu zastali matkę i jej konkubenta. Kobieta miała prawie 4, a mężczyzna 2 promile alkoholu w organizmie. Dzieci zabrano do szpitala na obserwację, a ich rodziców do komendy. Jak wytrzeźwieją, usłyszą zarzuty.

Wczoraj około godziny 16.30 policjanci zostali wezwani do mieszkania przy ul. Kolejowej w Gołdapi. Zgłoszenie dotyczyło kompletnie pijanych rodziców sprawujących opiekę nad trojgiem dzieci. Na miejscu była także obecna wychowawczyni 7-letniego Kamila, którą zaniepokoiła kilkudniowa nieobecność chłopca w szkole.

W mieszkaniu policjanci zastali Agnieszkę N. i Dariusza M. 37-letnia matka miała prawie 4, a jej 31-letni konkubent 2 promile alkoholu w organizmie. W domu była trójka dzieci w wieku 6, 7 i 14 lat i ich schorowana, także potrzebująca pomocy babcia.

Policjanci wezwali lekarza, który zdecydował o umieszczeniu dzieci w szpitalu na obserwacji. Ich kompletnie pijani rodzice zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Dziś, po wytrzeźwieniu, usłyszą zarzuty narażenia życia i zdrowia swoich dzieci na niebezpieczeństwo. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. O zaistniałej sytuacji policjanci powiadomili także sędziego rodzinnego.
Powrót na górę strony