Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

4 medale Mistrzostw Polski dla ozorkowskiej policjantki

Data publikacji 21.10.2021

Posterunkowa Patrycja Kowalczyk z Komisariatu Policji w Ozorkowie wywalczyła 2 złote i 2 srebrne medale podczas VI Mistrzostw Polski Karate UWK w Witkowie. Policjantka zajęła wysoką lokatę mimo sporej konkurencji. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

16 października 2021 roku podczas VI Mistrzostw Polski Karate UWK w Witkowie post. Patrycja Kowalczyk wywalczyła 2 złote (kata indywidualne, kata drużynowe) i 2 srebrne medale (kumite indywidualne, kumite drużynowe rotation).  Na starcie stanęło 163 zawodników z 12 klubów reprezentujących wszystkie trzy nurty karate: Tradycyjny, Generalny i Kontaktowy.

Patrycja Kowalczyk na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji w Ozorkowie, w pionie prewencji. Jest policjantką od roku. Karate uprawia od 13 lat i jest to jej pasja. Na swoim koncie ma już znaczące sukcesy sportowe. W roku 2014 na Mistrzostwach Europy zdobyła 2 złote medale, a w 2020 roku podczas Pucharu Świata zdobyła 2 złote, 2 srebrne i 1 brązowy medal. Jak widać, rozwijając swoje zainteresowania, można naprawdę wiele osiągnąć.

Serdecznie gratulujemy Mistrzyni i życzymy jej dalszych sukcesów!

(KWP w Łodzi / mw)

Powrót na górę strony