Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Postrzelił się w głowę

Data publikacji 20.05.2008

50-letni mężczyzna strzelał do różnych przedmiotów w mieszkaniu, aby sprawdzić celność i siłę rażenia wiatrówki. Najprawdopodobniej nie był zadowolony z efektów, więc postanowił wypróbować wiatrówkę na sobie - postrzelił się w skroń... W szpitalu udzielono mu pomocy. Okazało się, że był nietrzeźwy.

Późnym wieczorem około o godziny 23:00 oficer dyżurny w komendy powiatowej w Ząbkowicach Śląskich otrzymał informację, że w jednym z mieszkań w Bardzie doszło do postrzelenia się mężczyzny. Dyżurny natychmiast skierował tam policjantów.

Okazało się, że 50-letni mężczyzna postanowił sprawdzić, jaka jest celność i siła rażenia jego wiatrówki. Strzelał do różnych przedmiotów znajdujących się w kuchni, między innymi, do lodówki. Najprawdopodobniej nie był zadowolony z efektów i postanowił wypróbować wiatrówkę na sobie -- postrzelił się w skroń...

Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie usunięto mu śrut z głowy. Jak się okazało, był on nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 2 promile.
Powrót na górę strony