Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Auto zapaliło się w trakcie jazdy. Z pomocą ruszyli policjanci

Data publikacji 25.10.2021

Policjant, rozpoczynając kolejną służbę, nigdy nie jest w stanie przewidzieć, jaki będzie jej przebieg, bo jak mawiają funkcjonariusze – każda służba jest inna. Po raz kolejny przekonali się o tym policjanci z Wydziału Zabezpieczenia Miasta pomagając kobiecie, której auto zapaliło się w czasie jazdy.

W piątek (22.10.2021) funkcjonariusze z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zauważyli na al. Sikorskiego osobowe renault, spod którego wydobywał się dym. Sytuacja była na tyle poważna, ponieważ kobieta siedząca za kierownicą auta najwyraźniej nie zauważyła zagrożenia. Policjanci natychmiast włączyli w radiowozie sygnały dźwiękowe i świetlne, co spowodowało, że kierująca renault zatrzymała się na pobliskiej zatoce autobusowej. W tym samym czasie funkcjonariusze wezwali na miejsce straż pożarną, która już po minucie była na miejscu zdarzenia. Po wyjściu z auta kobieta zorientowała się, że jej samochód zaczął się palić. Interweniujący policjanci natychmiast zaopiekowali się roztrzęsioną 32-latką i zabrali ją w bezpieczne miejsce. Kobieta podróżowała sama i nie wymagała pomocy medycznej. Prawdopodobną przyczyną pożaru  była awaria auta.

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia interwencję policjantów wobec kierującej osobowym renault, której auto zaczęło się palić w czasie jazdy. Kolejny kadr przedstawia akcję gaśniczą.

(KWP w Olsztynie)

Film 32-182940.mp4

Pobierz plik 32-182940.mp4 (format mp4 - rozmiar 16.45 MB)

Powrót na górę strony