Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Służby mundurowe z Podkarpacia rywalizowały w zawodach strzeleckich

Data publikacji 26.10.2021

Przedstawiciele służb mundurowych walczyli wczoraj o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. W zawodach strzeleckich, które odbyły się na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim, bezkonkurencyjni w zmaganiach indywidualnych i grupowych okazali się funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie.

Wczoraj na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim, odbyły się Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych, które były kolejną okazją do doskonalenia umiejętności strzeleckich funkcjonariuszy oraz popularyzowania sportu strzeleckiego.

Uczestniczyło w nich 21 trzyosobowych drużyn. Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele służb mundurowych z Podkarpacia - Policji, Wojska Polskiego, Straży Pożarnej oraz przedstawiciele służby więziennej. Uczestnicy mierzyli się w konkurencjach indywidualnych i grupowych. Najlepsi w grupowej klasyfikacji okazali się funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie, do których należały dwa pierwsze miejsca. Trzecie miejsce zajęli policjanci z Zarządu w Rzeszowie Centralnego Biura Śledczego Policji.

W klasyfikacji indywidualnej bezkonkurencyjni okazali się również policjanci z SPKP, którzy wywalczyli pierwsze i trzecie stopnie na podium. Drugie miejsce należało do funkcjonariusza z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli. 

W zmaganiach brały również udział kobiety. Wśród zawodniczek najlepszą okazała się policjantka z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie.

Zwycięzcy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy. Nagrody i gratulacje przekazał Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Dariusz Matusiak oraz Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Józef Bąk.

Gratulacje uczestnikom przekazali również kom. Iwona Borcz z Zarządu w Rzeszowie Centralnego Biura Śledczego Policji, Leszek Pelc - Przewodniczący Międzyregionalnej Sekcji Pożarnictwa NSZZ Solidarność województwa podkarpackiego, Bogusław Haase - Regionalny Menedżer Ubezpieczeń Grupowych i Zdrowotnych Allianz oraz Dyrektor Szpitala Powiatowego w Strzyżowie Paweł Pikul.

 

 • Policjanci biorący udział w zawodach strzeleckich służb mundurowych. Trzech funkcjonariuszy stojących przy stanowiskach strzeleckich i oddających strzały
 • Zawody strzeleckie służb mundurowych. Na zdjęciu funkcjonariusze biorący udział w zawodach.
 • Zawody strzeleckie służb mundurowych. Dwóch mężczyzn siedzących przy stole - komisja sędziowska, licząca punkty zawodników biorących udział w zawodach
 • puchary wręczane zawodnikom zawodów strzeleckich
 • wręczanie pucharu zwyciężczyni zawodów strzeleckich
 • wręczanie dyplomów i pucharów uczestnikom zawodów strzeleckich
 • wręczanie pucharów przez komendanta wojewódzkiego uczestnikom zawodów strzeleckich
 • wręczanie przez komendanta wojewódzkiego pucharów zawodnikom konkursu strzeleckiego
 • uczestnicy zawodów strzeleckich na pudium
 • uczestnicy zawodów strzeleckich, komendant wojewódzki przemawia
 • uczestnicy zawodów strzeleckich
 • wszyscy uczestnicy zawodów strzeleckich
Powrót na górę strony