Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nocna szarpanina w centrum miasta

Data publikacji 20.05.2008

Nocna interwencja na ulicy Strzeleckiej zakończyła się przewiezieniem pięciu osób do komisariatu Poznań Stare Miasto. Całą sytuację zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu a operator natychmiast wysłał na miejsce policyjne radiowozy. Policjanci ze Starówki wyjaśniają sprawę.

Tuż przed 4:00 policjant na stanowisku 997, obsługujący miejski monitoring, skupił swą uwagę na dwóch młodych mężczyznach kręcących się przy ulicy Strzeleckiej. Po krótkiej chwili, jeden z nich zaczepił przechodzącego w pobliżu młodzieńca. Po chwili szarpanina zamieniła się w bijatykę i wzajemne przewracanie się. W oka mgnieniu w zdarzeniu brało już udział pięciu chłopaków.

Operator monitoringu natychmiast wysłał na miejsce policyjne radiowozy. Na widok funkcjonariuszy część mężczyzn próbowała uciekać, jednak bezskutecznie. Wszystkich pięciu uczestników zajścia przewieziono na komisariat Policji Poznań Stare Miasto.

Teraz policjanci wyjaśniają co było przyczyną ich zachowania.

Film Nocna szarpanina w centrum miasta


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Nocna szarpanina w centrum miasta (format flv - rozmiar 3.37 MB)

Powrót na górę strony