Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zgorzeleccy policjanci odzyskali mercedesa o wartości około 180 tys. zł

Data publikacji 02.11.2021

Dzięki międzynarodowej współpracy policjantów z polsko-niemieckiej grupy Nysa oraz funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego zgorzeleckiej komendy, udało się odnaleźć mercedesa skradzionego w Niemczech. Wartość odzyskanego mienia pokrzywdzony wycenił na kwotę około 180 tys. zł. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu do dalszych czynności procesowych. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania osób mających związek z tym przestępstwem.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu w ramach współpracy międzynarodowej z polsko-niemiecką grupą Nysa uzyskali informację o miejscu, gdzie może znajdować się skradziony mercedes. Samochód o wartości około 180 tysięcy złotych został przywłaszczony z terenu Niemiec.

W wyniku podjętych działań mundurowi odnaleźli utracone mienie na terenie jednej z miejscowości w gminie Zgorzelec. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu do dalszych czynności procesowych.

Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tego przestępstwa oraz prowadzą działania zmierzające do zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony