Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odszedł na wieczną służbę

Data publikacji 05.11.2021

Wczoraj odszedł od nas nagle nasz Kolega starszy aspirant Michał Przepiórka. Od 2006 roku pełnił służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu. Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, w imieniu kierownictwa polskiej Policji oraz policjantów i pracowników Policji, rodzinie i bliskim zmarłego składa najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia.

Starszy aspirant Michał Przepiórka służbę w Policji rozpoczął w 2006 r. w Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu. Praktycznie przez cały okres swojej służby związany był z Wydziałem Kryminalnym. Był wyróżniającym się policjantem, aktywnym również poza służbą. Zmarł nagle wczoraj w wieku 39 lat, opuszczając pogrążonych w żalu żonę, synów oraz przyjaciół i kolegów z pracy. Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, koledzy i koleżanki funkcjonariusza łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, w imieniu kierownictwa polskiej Policji oraz policjantów i pracowników Policji, rodzinie i bliskim zmarłego składa najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia.

starszy aspirant Michał Przepiórka

„Nie ma nic bardziej bezwzględnego od śmierci i nic bardziej bolesnego od ostatniego pożegnania...”

Cześć Jego Pamięci!

Powrót na górę strony