Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukryte w slipkach

Data publikacji 21.05.2008

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Kielc, przy którym znaleźli narkotyki. Mężczyzna środki odurzające schowane miał w … slipkach. Może mu grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kieleccy policjanci na jednej z ulic w centrum miasta zatrzymali do wylegitymowania młodego mężczyznę. W trakcie sprawdzania danych 23-latka okazało się, że ma on przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze znaleźli przy nim 10 sztuk torebek z zielonym suszem oraz jedną z białym proszkiem. Wszystko to, wraz ze szklaną lufką, mężczyzna miał schowane w … slipkach. Po przeprowadzeniu wstępnych badań okazało się, że była to marihuana i amfetamina. Mężczyzna miał przy sobie również telefon komórkowy, który został skradziony pod koniec stycznia.

Policjanci ustalają w jaki sposób 23-latek wszedł w posiadanie komórki oraz gdzie i u kogo zaopatrywał się w narkotyki. Śledczy sprawdzą również czy 23-latek narkotyki miał na swój użytek czy też zajmował się ich rozprowadzaniem. Może mu grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.
Powrót na górę strony