Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czujne oko nawet po służbie

Data publikacji 16.11.2021

Pabianiccy policjanci zatrzymali 43-latka, który jechał przez miasto na "podwójnym gazie". Pierwszy zauważył mężczyznę policjant, który był w czasie wolnym od służby i zawiadomił o sprawie dyżurnego jednostki. Nieodpowiedzialny kierowca odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Za popełniony czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

14 listopada 2021 roku tuż po 20.00 dyżurny pabianickiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który jedzie skodą fabią najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Okazało się, że policjant pabianickiej komendy, będąc w czasie wolnym od zajęć służbowych zauważył jak mężczyzna chwiejnym krokiem wsiada do pojazdu i odjeżdża. Nie tracąc go z pola widzenia natychmiast powiadomił dyżurnego. Przypuszczenia funkcjonariusza były trafne. Na ulicy Grota Roweckiego, mundurowi z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 43-latka. Był pijany. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Nieodpowiedzialny pabianiczanin odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Za popełniony czytn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Łodzi / mw)

Powrót na górę strony