Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chuligani zatrzymani

Data publikacji 21.05.2008

Policjanci z Międzyzdrojów zatrzymali graficiarza, który sprayem malował kempingi ma ternie jednego z ośrodków. Kilka godzin później w ręce innych funkcjonariuszy wpadł 12-latek podejrzany o włamanie do sklepu. Obaj wpadli po pościgu. Obaj tez poniosą konsekwencje swojego zachowania.

Wczoraj tuż przed północą policjanci z komisariatu Policji w Międzyzdrojach Dostali informację o tym, że trzech mężczyzn maluje sprayem kempingi znajdujące się na terenie jednego z ośrodków w Międzyzdrojach. Na miejsce natychmiast skierowano patrol. We wskazanym rejonie policjanci zauważyli trzech młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani i przewiezieni do komisariatu. Jeden z zatrzymanych, 19 – letni Marek S. miał przy sobie puszkę z farbą. Jego koledzy, 20 - letni Robert R. i 18 – letni Jakub J. zrzucili winę na 19-latka.

Młody człowiek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz odpowie za zniszczenie mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do kolejnego zdarzenia doszło tuż po północy w centrum Międzyzdrojów. Policjanci dostali informację, o włamaniu do jednego ze sklepików znajdujących się na promenadzie. Kiedy dojeżdżali na miejsce zauważyli
uciekającego chłopca. Jeden z policjantów pobiegł za nim i zatrzymał go po kilkunastu metrach.

Chłopiec przyznał się do włamania Rafał W. nie zabrał nic ze sklepu. Jak stwierdził włamał się dla rozrywki. Jak ustalili funkcjonariusze chłopiec wielokrotnie uciekał z domu. Rafał W. przyznał, że w tym czasie dokonywał włamań i zniszczeń.

Policjanci sprawdzają wersję 12 – latka. Teraz o jego losie zadecyduje Sąd Rodzinny w Świnoujściu.
Powrót na górę strony