Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za posiadanie narkotyków

Data publikacji 29.11.2021

Bytomscy kryminalni zatrzymali 28-latka, który posiadał prawie 4 kilogramy marihuany, amfetaminę i tabletki ekstazy. Mężczyzna ukrył narkotyki w samochodzie i garażu. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny, grozi mu do 10 lat więzienia.

zabezpieczona marihuana z pieniędzmi

Policjanci z wydziału kryminalnego bytomskiej komendy, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w czwartek zatrzymali 28-latka, który w garażu i samochodzie ukrywał narkotyki. Jak się okazało, miał ich całkiem dużo. Policjanci zabezpieczyli prawie 4 kilogramy marihuany, ponad 400 gramów amfetaminy, 5 litrów płynnej amfetaminy i ponad 2 tysiące tabletek ekstazy. W mieszkaniu mężczyzny mundurowi znaleźli także sporo gotówki. 28-latek powiązany jest ze środowiskiem pseudokibiców jednego ze śląskich klubów i był już wcześniej karany za posiadanie narkotyków.

Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Bytomiu, gdzie usłyszał zarzut. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i tymczasowo aresztował 28-latka. Teraz najbliższe miesiące spędzi za kratami. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

(KWP w Katowicach / sc )

  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki oraz pieniądze
  • zabezpieczone narkotyki w dwóch torebkach leżą na stole
Powrót na górę strony