Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ratują życie

Data publikacji 23.05.2008

Policjanci z Parczewa uratowali życie 22-letniej kobiecie, która próbowała popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze odnaleźli 22-latkę w lesie. Natychmiast odcięli pętlę i podjęli reanimację, którą prowadzili do czasu przybycia pogotowia ratunkowego. 22-latka przewieziona została do szpitala w Parczewie.

Wczoraj około godz. 19:30 oficer dyżurny otrzymał informację o tym, że 22-letnia kobieta prawdopodobnie może popełnić samobójstwo. Parczewską policję powiadomiła koleżanka 22-latki, która otrzymała na swój nr telefonu sms o niepokojącej treści. Dziewczyna wspólnie ze znajomymi rozpoczęła poszukiwania. O wszystkim zawiadomiła również Policję.

W lesie między miejscowościami Wierzbówka - Milanów policjanci znaleźli wisząca na drzewie młodą kobietę, która miała zaciśniętą pętlę na szyi, drugi koniec przywiązany był do gałęzi. St. asp. Lech Piątkowski oraz mł. asp. Bogusław Kowal bez chwili wahania przystąpili do działania. Policjanci odcięli pętlę i podjęli reanimację, którą prowadzili do czasu przybycia pogotowia ratunkowego. Lekarz pogotowia przejął prowadzenie reanimacji. Akcja serca została przywrócona. Dziewczyna została przewieziona karetką pogotowia do szpitala w Parczewie.

Aktualizacja:
Niestety dzisiaj o godz. 12:30 kobieta zmarła w szpitalu.
Powrót na górę strony