Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przyjęli kolejną dawkę szczepionki

Data publikacji 10.12.2021

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi rozpoczęli kolejny cykl szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Policjanci wraz ze swoimi przełożonymi w osobach I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji mł. insp. Macieja Klepackiego oraz Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji nadkom. Wojciecha Malarczyka przyjęli szczepionkę na terenie VII Komisariatu Policji w Łodzi.

9 grudnia 2021 roku łódzcy policjanci przyjęli kolejną dawkę szczepionki przeciwko SARS-CoV-2. Oprócz kilkudziesięciu funkcjonariuszy z komisariatów podległych Komendzie Miejskiej Policji w Łodzi szczepieniami ochronnymi objęci zostali przełożeni łódzkich stróżów prawa. W kolejnych dniach oraz na początku 2022 roku szczepienia ochronne będą kontynuowane.

Policjanci apelują. W ciągu ostatniej doby w związku z zakażeniem koronawirusem oraz powikłaniami po przebytej chorobie na terenie kraju zmarło ponad 500 osób. Jedną z dróg uniknięcia ciężkich skutków zakażenia jest poddanie się szczepieniom ochronnym. Pamiętajmy, że wśród naszych bliskich są osoby z obniżoną odpornością i szczególnie podatne na ciężki przebieg infekcji. W trosce o zdrowie swoje i osób nam najbliższych zaszczepmy się.

(KWP w Łodzi / sc )

  • umundurowany policjant czeka w poczekalni na szczepienie
  • umundurowany policjant szczepi się
Powrót na górę strony