Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Potrąciła policjanta i uciekła. 30-latka jest już w areszcie

Data publikacji 13.12.2021

Policjanci z Jaworzna zatrzymali kobietę, która w trakcie kontroli drogowej potrąciła policjanta i odjechała. Policjanci oddali strzały w koła uciekającego peugeota. 30-latka była poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości.

W sobotę (11.12.2021) przed godziną 19.00 na ul. Jana Pawła II, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej osobowego peugeota. Po wylegitymowaniu kierującej i sprawdzeniu jej w policyjnych bazach danych okazało się, że jest ona poszukiwana celem odbycia kary 20 dni aresztu. Gdy jeden z mundurowych wydał kobiecie polecenie, aby wyszła z auta, ta natomiast wrzuciła wsteczny bieg i gwałtownie ruszyła. Mundurowy próbował wyciągnąć kluczyki ze stacyjki, lecz został potrącony i upadł na jezdnię. W kierunku opon pojazdu padły dwa strzały, mimo to peugeot z impetem odjechał z miejsca kontroli. Policjanci ruszyli w pościg, jednak kobieta zdołała uciec.

Wszystkie drogi wyjazdowe z miasta zostały natychmiast zablokowane, a do pomocy przyjechali policjanci z katowickiego oddziału prewencji. Kryminalni rozpoczęli poszukiwania 30-letniej kobiety, która nie posiadała stałego adresu zameldowania.

Wczoraj (12.12.2021) około godziny 17.00 policjanci z Jaworzna, wspólnie z kryminalnymi z katowickiej komendy wojewódzkiej, zatrzymali poszukiwaną w jednym z mieszkań w Chrzanowie. Była ona całkowicie zaskoczona wizytą śledczych. 30-latka została przewieziona i osadzona w policyjnym areszcie jaworznickiej komendy. Czynności w tej sprawie trwają...

(KWP w Katowicach / kp)

Film Potrąciła policjanta i uciekła. 30-latka jest już w areszcie

Pobierz plik Potrąciła policjanta i uciekła. 30-latka jest już w areszcie (format mp4 - rozmiar 5.27 MB)

Nagranie audio Audiodeskrypcja filmu

Pobierz plik Audiodeskrypcja filmu (format mp3 - rozmiar 622.63 KB)

Powrót na górę strony