Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oddając krew wsparli chorego kolegę

Data publikacji 15.12.2021

Ropczyccy policjanci włączyli się w akcję zbiórki krwi dla chorego podkomisarza Sławomira Sobolewskiego, funkcjonariusza Komendy Głównej Policji. W ten sposób najcenniejszy dar życia, jakim jest krew, trafi do potrzebującego kolegi. Pamiętajmy - oddając krew, możemy uratować komuś życie.

Krew jest bezcennym i niezastąpionym lekiem, którym może się podzielić z innym człowiekiem każda zdrowa osoba. Aby uratować komuś życie, wystarczy poświęcić trochę czasu i odwiedzić stację krwiodawstwa i oddać tę niewielką cząstkę siebie. Krwi - mimo znaczącego postępu w nauce, nie można pozyskać z innego źródła.

Wczoraj, 14.12.2021 r., w ten sposób mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach oraz Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim podzielili się najcenniejszym darem życia  z potrzebującym krwi podkomisarzem Sławomirem Sobolewskim, funkcjonariuszem Komendy Głównej Policji.

Zachęcamy wszystkich do tego, aby dołączyli do grona krwiodawców. Każda oddana jednostka krwi to szansa na to, aby uratować komuś życie.

(KWP w Rzeszowie / mw)

Powrót na górę strony