Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za udział w bójce

Data publikacji 23.05.2008

Ostrzeszowscy policjanci zatrzymali 4 młodych mężczyzn, którzy pobili na jednej z ulic w centrum miasta trzech swoich rówieśników. Za udział w bójce grozi im nawet do 3 lat.

Wczoraj krótko przed godziną 23.00 dyżurny ostrzeszowskiej policji odebrał telefoniczną informację, o tym, że na ulicy Jagiellonki doszło do bójki . Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z patrolówki. Jeden z pobitych mężczyzn opowiedział policjantom o przebiegu całego zdarzenia.


Z jego relacji wynikało, że kiedy szedł z dwoma swoimi kolegami ulicą, nagle bez żadnego powodu zostali zaczepieni przez idących z przeciwka grupę czterech podpitych młodych mężczyzn. Od utarczki słownej do siłowej - tak w zasadzie można określić przebieg tego zajścia. Po kilku minutach mocnego ataku, bijący równie szybko rozbiegli się po ostrzeszowskich uliczkach.


Policjanci w ciągu kilku następnych minut, z jednym z poszkodowanych w radiowozie zatrzymali wszystkich uczestników ulicznej bijatyki. Okazali się nimi czterej mieszkańcy Ostrzeszowa w wieku od 19 do 20 lat. Wszyscy byli pijani, mieli ponad promil alkoholu w organizmie. Zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, a za swój czyn mogą spędzić nawet do 3 lat w więzieniu.
Powrót na górę strony