Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Świąteczna PaKa dla bydgoskiego zwierzaka”

Data publikacji 15.12.2021

W Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy i jednostkach podległych przeprowadzono zbiórkę darów dla zwierząt z bydgoskiego schroniska. Policjanci i pracownicy cywilni zbierali karmę, przysmaki dla zwierząt, naczynia, kołdry, koce i poduszki. Wszystko to pomoże bezdomnym zwierzętom przetrwać najtrudniejszy dla nich okres, jakim jest zima. W bydgoskim schronisku stale przebywa około 150 czworonogów.

Policjanci wspólnie z pracownikami cywilnymi postanowili wspomóc Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bydgoszczy przy ulicy Grunwaldzkiej 298. Przez kilka tygodni w bydgoskiej komendzie oraz podległych komisariatach zbierano: karmę, naczynia, zabawki (maskotki) oraz tak ważne w zimowym okresie koce, kołdry i poduszki, które pomogą przetrwać bezdomnym zwierzętom ten trudny czas.

Zebrane dary wczoraj (14.12.2021) w imieniu Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy zostały przekazane Pani Dyrektor placówki przez Zastępcę Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy nadkom. Piotra Loba oraz Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy nadkom. Radosława Grześkowiaka do schroniska, gdzie będą one należycie wykorzystane.

Potrzeby schroniska są ogromne, w związku z powyższym mundurowi planują kolejną tego typu zbiórkę w 2022 roku.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły świąteczną zbiórkę!

(KWP w Bydgoszczy / kp)

  • Policjant pakuje do kartonów zebrane dary dla zwierząt
  • Zebrane dary dla zwierząt
  • Kartony i worki z darami dla zwierząt spakowane do bagażnika samochodu
  • Karma dla psów leżąca w pojeździe
  • Przekazane paczki z darami
  • dwaj policjanci i pracownik schroniska podczas przekazania darów dla zwierząt
Powrót na górę strony