Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy z Gdyni zorganizował zbiórkę darów dla zwierząt z „Ciapkowa”

Data publikacji 15.12.2021

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Gdyni Oksywiu, mł. asp. Daniel Chrostowski, w ramach akcji „Niebieski Mikołaj – I Ty możesz dać trochę szczęścia czworonogom”, zorganizował zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt. Zebrany asortyment został przekazany milusińskim z OTOZ Animals "Ciapkowo" z siedzibą w Gdyni przy ul. Małokackiej 3A. Mamy nadzieję, że to pomoże przetrwać zwierzakom najtrudniejszy dla nich okres, jakim jest zima.

Mł. asp. Daniel Chrostowski od początku grudnia gromadził wśród funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komisariatu Policji w Gdyni Oksywiu oraz ratowników z Poszukiwawczego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z siedzibą w Gdyni dary dla bezdomnych zwierząt. Dzielnicowy zorganizował zbiórkę w ramach akcji " Niebieski Mikołaj- I Ty możesz dać trochę szczęścia czworonogom". Dzięki jego zaangażowaniu zebrano sporą ilość karmy dla psów i kotów, koców, ręczników, a także legowisk, drapaków dla kotów oraz smyczy i zabawek dla naszych milusińskich. Uroczyste przekazanie darów odbyło się w OTOZ Animals "Ciapkowo" z siedzibą w Gdyni przy ul. Małokackiej 3A.

Zastępca Kierownika Schroniska, Jarosław Florek podziękował za zorganizowaną akcję oraz okazane serce porzuconym zwierzętom. Mamy nadzieję, że przekazane dary pomogą przetrwać zwierzakom najtrudniejszy dla nich okres, jakim jest zima.

(KWP w Gdańsku / sc )

  • dzielnicowy pomaga lokalnemu schronisku
  • dzielnicowy przenosi karmę do schroniska dla zwierząt
  • podziękowanie od schroniska za pomoc w zebraniu asortymentu
Powrót na górę strony