Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

17-latek odpowie za rozbój

Data publikacji 24.05.2008

17-letni mieszkaniec Końskowoli zatrzymany przez puławskich policjantów w Boże Ciało jako jeden z podejrzanych o rozbój, został tymczasowo aresztowany. Drugi z ustalonych bandytów ukrywa się przed Policją.

Do napadu doszło 18 maja około 19:00 na terenie Końskowoli. 30-letni mieszkaniec tej gminy został zaatakowany przez dwóch nieznanych mu mężczyzn. Był przez nich bity, kopany a w trakcie całego zajścia z kieszeni zostały mu skradzione pieniądze w wysokości ponad 600 złotych, dokumenty oraz telefon m-ki Nokia. Wszystko działo się na głównej ulicy, ale nikt nie widział zajścia, a nietrzeźwy pokrzywdzony niewiele był w stanie powiedzieć o napastnikach. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Po trzech dniach poszukiwań policjanci ustalili, że jednym ze sprawców jest 17-letni mieszkaniec Końskowoli. Młody człowiek został zatrzymany, a dzisiaj sąd zastosował wobec niego areszt. Policjanci poszukują drugiego napastnika, który cały czas się ukrywa. Jego personalia są funkcjonariuszom znane. Mężczyzna wcześniej był już notowany za podobne przestępstwa.
Powrót na górę strony