Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Blisko 9 kg narkotyków nie trafi na rynek

Data publikacji 22.12.2021

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach zatrzymali 37-latka, który posiadał blisko 9 kg narkotyków. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 180 tys. zł. Na wniosek prokuratora sąd orzekł wobec zatrzymanego trzymiesięczny areszt tymczasowy.

W ubiegłym tygodniu siedleccy kryminalni zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu i garażu przechowywał prawie 9 kilogramów, w tym amfetaminę, mefedron i dopalacze. Policjanci skonfiskowali także sprzęt służący do produkcji dopalaczy. Zatrzymanie było wynikiem działań, które funkcjonariusze zajmujący się przestępczością narkotykową prowadzili od kilku tygodni.

Mężczyzna  był już wcześniej znany siedleckiej Policji.

Podejrzany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Siedlcach, gdzie przedstawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Następnie 37-latek trafił przed oblicze sędziego, który na wniosek prokuratora zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony